Zabezpečovacie systémy JABLOTRON

Inteligentný alarm JABLOTRON 100+Skutočná bezpečnosť pre vašu rodinu alebo firmu

JABLOTRON 100+ je revolučný bezpečnostný systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne a podobne. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné problémy, zaplavenie, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká. Systém JABLOTRON 100+ umožňuje aj bezdrôtovú inštaláciu a prevádzku.

JABLOTRON 100+ ponúka okrem všetkých bezpečnostných funkcií aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokážete rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie. S jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov.

Alarmy. Kompletný prehľad produktov JABLOTRON nájdete priamo na stránkach výrobcu JABLOTRON.


Jablotron

Jablotron


Ovládanie kúrenia

Alarm a kúrenie vo vašom dome môžete ovládať prostredníctvom jedného systému. Zmena teploty z komfortnej na ekonomickú tak v prípade potreby prebehne zároveň s aktiváciou alarmu.

Aplikácia MyJABLOTRON vám okrem toho umožní reguláciu a sledovanie aktuálnej situácie na diaľku.Jablotron


Otvorenie garáže zablikaním

Už viac nebudete musieť hľadať ovládač na otvorenie garáže. Stačí, keď na garážovú bránu zablikáte diaľkovými svetlami.

Bránu môžete v prípade prichádzajúcej návštevy otvoriť i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.Jablotron


Zavlažovanie trávnika na diaľku

Už nemusíte riešiť to, kto zaleje váš trávnik, zatiaľ čo vy budete na dovolenke. O všetko sa postará JABLOTRON 100+.

Zavlažovanie trávnika môžete zapnúť na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Úkon však môžete nastaviť aj vopred na konkrétny deň a čas.Jablotron


Automatické rozsvietenie pri príchode

Už viac nebudete musieť hľadať vypínač. Svetlá sa automaticky rozsvietia po tom, čo vypnete alarm alebo vstúpite do určitej miestnosti.

V ľubovoľných miestnostiach možno nastaviť rozsvietenie ľubovoľného počtu svetiel.Jablotron


Osvetlenie cesty k vášmu domu

V zime sa stmieva omnoho skôr. Spríjemnite si preto návrat domov a nastavte alarm JABLOTRON 100+ tak, aby v príslušnú dobu rozsvietil prístupovú cestu.

Svetlá môžete zapínať alebo vypínať podľa potreby. Použite na to kľúčenku, s ktorou zároveň zapínate alarm a otvárate garáž.
Štyri spôsoby ovládania alarmu JABLOTRON 100+

Potrebujete zapnúť alarm, rozsvietiť svetlo na záhrade alebo otvoriť garáž? Máte niekoľko možností, ako na to.

JablotronAko certifikovaný partner spoločnosti JABLOTRON zabezpečujeme kopletný servis v oblasti zabezpečovacích systémov JABLOTRON. V prípade, že máte záujem o cenovú ponuku, naprojektovanie, inštaláciu alebo servis zabezpečovacieho systému JABLOTRON, kontaktujte nás prostredníctvom našich kontaktných údajov.